Rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe – prywatność, ochrona termiczna i antywłamaniowa

Niezależnie od tego, czy mieszkamy w domu jednorodzinnym czy w mieszkaniu, chcemy, aby była to przestrzeń zapewniająca maksimum intymności i komfortu. W osiągnięciu tego efektu bardzo pomagają rolety podtynkowe. To najskuteczniejszy sposób na szczelne odizolowanie się od otoczenia, ale też na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i obniżenie rachunków za ogrzewanie. W ofercie Grafit znajdą Państwo rolety podtynkowe renomowanej firmy Aluprof, rekomendowane przez nas, jako idealny wybór dla wymagających klientów.

Dlaczego warto zainwestować w rolety podtynkowe?

Rolety podtynkowe, nazywane też żaluzjami zwijanymi, cechuje wyjątkowa funkcjonalność. Jest to jedyne dostępne na rynku rozwiązanie, które łączy w sobie trzy pożądane cechy:

  1. Zapewnia wyższy komfort temperaturowy w mieszkaniu/domu – rolety stanowią dodatkową izolację termiczną, minimalizując wychładzanie i przegrzewanie się pomieszczeń. Dzięki roletom mogą się Państwo całkowicie odizolować np. od porywistego wiatru czy ostrego słońca.
  2. Gwarantuje prywatność – rolety nie tylko chronią przed wzrokiem sąsiadów, ale też hałasem.
  3. Zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa – w naszej ofercie znajdą Państwo rolety antywłamaniowe, które realnie chronią wnętrze domu czy mieszkania przed wtargnięciem, stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie w czasie dłuższej nieobecności domowników.

Rolety podtynkowe można zamontować w już istniejącym i wykończonym budynku. Nasi montażyści zadbają o wysoką estetykę oraz jak najmniejszą ingerencję w warstwę ocieplenia. Idealnym momentem na zainwestowanie w rolety jest jednak etap budowy (i montażu okien), dlatego klientom Grafit szczególnie rekomendujemy zakup pakietu okien wraz z roletami i skorzystanie z bardzo atrakcyjnej oferty cenowej.

Rolety podtynkowe Aluprof to wybór bez ryzyka

Nieprzypadkowo w ofercie Grafit pojawiły się właśnie rolety firmy Aluprof. Mamy do nich pełne zaufanie, dlatego możemy je z czystym sumieniem polecać naszym klientom. Są to produkty najwyższej jakości, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, produkowane w Polsce. Charakteryzują się podwyższoną odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele lat i nie stracą w tym czasie na estetyce.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Doradcy Grafit przygotują dla Państwa indywidualną, niezobowiązującą ofertę na zakup rolet podtynkowych Aluprof, dostępnych w bardzo szerokim wyborze wariantów wymiarowych.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.