Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe – funkcjonalność połączona z nowoczesnym designem

Jeszcze do niedawna żaluzje kojarzyły się nam z praktycznym, ale mało efektownym elementem dekoracyjnym. Obecnie jednak modele fasadowe stanowią najmodniejszy sposób na zapewnienie sobie ochrony przed słońcem oraz poprawienie estetyki elewacji budynku. Firma Grafit prezentuje żaluzje fasadowe renomowanego producenta Selt, które są zdecydowanie najlepszym wyborem w relacji ceny do jakości oraz wyglądu.

Dlaczego żaluzje fasadowe Selt?

Selt to jeden z najbardziej renomowanych producentów wewnętrznych i zewnętrznych systemów przeciwsłonecznych, działający na rynku od 1980 roku i dostarczający swoje produkty do kilkunastu krajów na świecie. Wprowadziliśmy do naszej oferty żaluzje fasadowe Selt, ponieważ chcemy proponować naszym klientom sprawdzone, niezawodne, a przy tym efektowne rozwiązania, w dodatku dostępne w atrakcyjnej cenie.

To warto wiedzieć

Wszystkie elementy żaluzji fasadowych Selt zostały wyprodukowane z najwyższej jakości szwajcarskich komponentów.

Żaluzje fasadowe Selt są odporne na każde warunki atmosferyczne, charakteryzują się nowoczesnym, bardzo efektownym designem, idealnie korespondują z minimalistyczną architekturą budynku. Są również przystosowane do obsługi za pośrednictwem inteligentnych systemów zdalnego sterowania.

Zalety żaluzji fasadowych

Żaluzje fasadowe nieprzypadkowo zyskują coraz większą popularność na polskim rynku. Ich główną zaletą jest prestiżowy design. Żaluzje prezentują się znakomicie, można je z łatwością dopasować do wyglądu okien oraz elewacji praktycznie każdego budynku – nie tylko nowego.

Ważną zaletą żaluzji fasadowych jest bezproblemowy, nieinwazyjny montaż, który można z powodzeniem przeprowadzić w już istniejącym budynku. To odróżnia żaluzje chociażby od rolet zewnętrznych, które – jeśli nie montujemy ich na etapie budowy lub remontu - wymagają ingerencji w warstwę ocieplenia (przez co nie wszystkie spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe wyrażają zgodę na ich zastosowanie). Żaluzji ten problem nie dotyczy.

Żaluzje fasadowe znakomicie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, dzięki czemu można je wykorzystać do regulowania temperatury wewnątrz budynku (zarówno latem, jak i zimą). Zapewniają również maksimum prywatności, co docenią szczególnie mieszkańcy dużych osiedli o gęstej zabudowie.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Doradcy Grafit przygotują dla Państwa indywidualną, niezobowiązującą ofertę na montaż żaluzji fasadowych w Państwa domu lub mieszkaniu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.